Previous Frame Next Frame
 • Wafle Naty

  Spróbuj, bądź z nami NATY!

  Wafle Naty
 • Sosy Regal

  Z sosami Regal zjesz po królewsku

  Sosy Regal
 • Makarony Pasta Dl'Talia

  PASTA DI’TALIA - smak włoskiej tradycji

  Makarony Pasta Dl'Talia
 • Nektary Fruttia

  Fruttia zachwyca smakiem i aromatem dojrzałych owoców

  Nektary Fruttia

O firmie

GLOBAL FOOD POLAND SP. Z O.O. jest polską firmą, będąca częścią Rumuńsko – Szwedzkiej GrupyEuropean Drinks – European Food. Naszą główną działalnością jest promowanie i dystrybucja produktów wytworzonych przez firmy należące do tej grupy, tj.: EUROPEAN FOOD, EUROPEAN DRINKS i SCANDIC DISTILLERIES.

GLOBAL FOOD POLAND SP. Z O.O. swą działalność rozpoczęła w Polsce w 2003 roku. Jak to zwykle na początku bywa – było ciężko zainteresować klientów nowym, nieznanym towarem, ale odbiorcy przekonali się i polubili nasze produkty. Dzięki czemu w chwili obecnej w całej Polsce można zobaczyć nasze produkty (również pod marką własną) na sklepowych półkach: w dużych supermarketach, delikatesach, jak i małych osiedlowych czy wiejskich sklepikach, współpracujemy również z kilkoma hurtowniami spożywczymi oraz prowadzimy rozmowy handlowe z wiodącymi na rynku sieciami sklepów.

GLOBAL FOOD POLAND SP. Z O.O. zawsze ochoczo staje do rywalizacji i przygotowuje oferty – również na produkty pod marką własną, o ile tylko poszukiwany produkt da się wyprodukować w oparciu o posiadane linie technologiczne.

GLOBAL FOOD POLAND SP. Z O.O. gwarantuje szybką i fachową obsługę oraz wszelką pomoc dla naszych obecnych i przyszłych klientów.

Zadaj pytanie

Email:
Temat:
Wiadomość:
Podaj wynik działania 3+6